Середа, 27.09.2017, 00:34
 
Головна РеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Цікавинки
Поміркуй
Перший комп'ютер
Неймовірні факти
Корисні посилання
Архіви журнала "Моделіст Конструктор"

Паперові моделі

Креслення моделей

Страна майстрів, орігамі, паперопластика і багато чого іншого своїми руками.

Дитячий портал "Сонечко"

Світ мультиків

Світова цифрова бібліотека

Енциклопедії та словники

Відеоуроки

Самоосвіта

Курси Microsoft

Корисний софт

Знайомство з Linux

Ремонт Пк Відеоуроки

Форуми за напрямками
Web - кільце українських сайтів по моделюванню

Авіамоделістам

Авіамоделісти м.Київ

Автомоделювання

Автомоделістам

Мотолюбителям

ІТ спеціалістам


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2016 » Листопад » 5 » НАШІ КАНІКУЛИ. ОСІНЬ -2016
01:48
НАШІ КАНІКУЛИ. ОСІНЬ -2016

З 29 жовтня по 6 листопада, під час осінніх какнікул, у Юних Техніків було багато цікавих та захоплюючих справ. Організатори дозвілля школярів завжди домагаються, щоб свої захоплення знайшли вихованці різних вікових груп: від наймолодших - до старших.



Змагання з автомодельного спорту (трасові моделі) - традиційний спортивний захід на кожних шкільних канікулах.

У них крім гуртківців-автомоделістів можуть взяти участь всі бажаючі діти (моделі надаються).

 

Вже 76-раз на автотраса виявляла навправніших у керуванні моделі автомобіля.

А найкраще це вийшло за місцями у :

Молодша група : Мовчанюка Кірила, Присяжнюк Ірини, Ульянова Даніїла.
Старша група : Важничого Артема, Тригуба Олексія, Бондаренка Іллі.




Змагання з авіамодельного спорту (мікроавіамоделі ) зібрали на старт тих, кому подобається виготовляти та запускати моделі літаків.

Посадковою смугою стала підлога нашої зали на якій приземлилися літаки найдалі у :

Молодшій групі - Курченка Рувіма, Шепелюка Артема, Павленка Андрія.
Старшій групі - Кваскова Ігоря, Калюжного Андрія, Тригуба Олексія.

Спортивна тематика плану канікул включала особисту Першість СЮТ з настільного тенісу у групі спорсменів (тих які мають навички гри ).


Призерами змагань стали : Калюжний Андрій, Негір Дмитро, Овсієнко Євген.



Командно- особиста Першість СЮТ з дартсу виявила найвлучніших у 2-х вікових групах.


У молодшій перемогли :Радіонов Максим, Савченко Євген, Дзюба Ігор.
У старшій :Овсієнко Євген, Третяк Дмитро, Калюжний Андрій. 
А Перехідний Кубок виборола команда гуртка 
"Художня обробка деревини" (кер.Шкура С.В.)

Переможці всіх заходів були нагороджені Дипломами СЮТ та подарунками.

 

Переглядів: 120 | Додав: SUTex | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Календар
«  Листопад 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту

Український Державний центр позашкільної освіти

Сумський обласний
ЦПО та РТМ

Вчителю інформатики

Неофіційний сайт міста
Кролевець - неофіційний сайт міста


Наші Колеги
 

Носівська СЮТ

Тернопільська міська СЮТ


Кролевец
Copyright MyCorp © 2017