Середа, 27.09.2017, 00:43
 
Головна РеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Цікавинки
Поміркуй
Перший комп'ютер
Неймовірні факти
Корисні посилання
Архіви журнала "Моделіст Конструктор"

Паперові моделі

Креслення моделей

Страна майстрів, орігамі, паперопластика і багато чого іншого своїми руками.

Дитячий портал "Сонечко"

Світ мультиків

Світова цифрова бібліотека

Енциклопедії та словники

Відеоуроки

Самоосвіта

Курси Microsoft

Корисний софт

Знайомство з Linux

Ремонт Пк Відеоуроки

Форуми за напрямками
Web - кільце українських сайтів по моделюванню

Авіамоделістам

Авіамоделісти м.Київ

Автомоделювання

Автомоделістам

Мотолюбителям

ІТ спеціалістам


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 156

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2017 » Травень » 11 » ОБЛАСНІ ЕТАПИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ВИСТАВОК 2017 РОКУ
11:24
ОБЛАСНІ ЕТАПИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ВИСТАВОК 2017 РОКУ

Підведені підсумки обласних етапів Всеукраїнських виставок 2017 року
ВІТАЄМО НАШИХ ПРИЗЕРІВ !

1. ВИСТАВКА-КОНКУРС НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ "НАШ ПОШУК І ТВОРЧІСТЬ - ТОБІ УКРАЇНО!"

1-ші місця :

Блок живлення "Модуль-2"
Негір Дмитро, Горобець Микола
(гурток радіотехнічного конструювання) керівник - Назаренко В.В.

Зореліт " Квазар"
Литвиненко Максим
(гурток Інформаційних технологій ( керівник -Марій В.В.)

2-ге місце :

Наочний посібник "Автодром"
Колективна робота гуртка автомотолюбителів
(керівник - Скляр В.М.)

3-ті місця :

Костирко Олександр, Цибатий Дмитро

Механічна іграшка-гідравлічний маніпулятор "Спрут"

гурток Худ.обробки деревини- (керівник Шкура С.В.)

Сергієнко Вадим

Кордова модель гоночного автомобіля "Ленінград-2"

гурток автомоделювання (керівник-Грищенко С.М.)

Колективна робота гуртка народної творчості

(керівник - Бондарєва Л.В.)

Макет будівлі "Українська хата"

2. ВИСТАВКА - КОНКУРС РОБІТ УЧНІВ З ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

1-ші місця:

Скляр Даніїл
Модель літака "Золотий орел"
гурток авіамоделювання (керівник-Пугач О.М.)


Стоян Даніїл
Модель семимачтової шхуни "Томас Лоусон"
гурток судномоделювання (керівник - Калюжний С.М.)


Терещенко Дарина, Срібранець Альона
Оберіг "Годинник"
гурток "Умілі руки", (керівник - Баранова В.І.)


Скляр Ігор
Модель автомобіля "МG-TC"
гурток "Сам собі майстер" (керівник-Скляр Ю.І.)

2-гі місця:

Шутка Анжела, Макаренко Максим
Рамка для сімейного фото
гурток "Умілі руки" (керівник Баранова В.І.)


Колективна робота гуртка
Макет будівлі "Котедж"
гурток виготовлення іграшок-сувенірів (керівник - Жила С.М.)

3. ВИСТАВКА ТВОРЧИХ ЗДОБУТКІВ ЮНИХ МАЙСТРІВ НАРОДНИХ РЕМЕСЕЛ "ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ РІДНИЙ КРАЙ!

1-ші місця :Бобровицька Поліна, Пасяк Анна
Обємна композиція "В гостях у казки" (кераміка)
Гурток худ.кераміки (кер.Пасяк С.М.)


Кравченко Єгор
Ваза ( деревина, сегментне точіння)
Гурток худ.обробки деревини (кер.Ткаченко І.В. )

Бондаренко Анна, Меншун Аліна
Композиція "Барви літа" (квілінг)
Гурток народної творчості (кер.Бондарєва Л.В.)

2-гі місця

Убирай Софія
Декоративне панно " Їжачок" (кераміка)
Гурток худ.кераміки (кер.Пасяк С.М.)

Павленко Єва, Курочкіна Анна
Композиція "Подих весни" (стрічкова вишивка)
Гурток тех.творчості (кер.Скорик Т.О.)

3-ті місця

Третяк Дмитро
" Ковганка" (деревина)
Гурток худ. обробки деревини (кер. Шкура С.В.)

Яценко Владислава, Тищенко Анастасія
Вишивка "Мій рідний край" ( бісер)
Гурток народної творчості (Бондарєва Л.В. )

 

Переглядів: 100 | Додав: SUTex | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту

Український Державний центр позашкільної освіти

Сумський обласний
ЦПО та РТМ

Вчителю інформатики

Неофіційний сайт міста
Кролевець - неофіційний сайт міста


Наші Колеги
 

Носівська СЮТ

Тернопільська міська СЮТ


Кролевец
Copyright MyCorp © 2017