Пт, 07/10/2022, 17:45
 
Меню сайту

Цікавинки
Поміркуй
Перший комп'ютер
Неймовірні факти
Корисні посилання
Архіви журнала "Моделіст Конструктор"

Паперові моделі

Креслення моделей

Страна майстрів, орігамі, паперопластика і багато чого іншого своїми руками.

Дитячий портал "Сонечко"

Світ мультиків

Світова цифрова бібліотека

Енциклопедії та словники

Відеоуроки

Самоосвіта

Курси Microsoft

Корисний софт

Знайомство з Linux

Ремонт Пк Відеоуроки

Форуми за напрямками
Web - кільце українських сайтів по моделюванню

Авіамоделістам

Авіамоделісти м.Київ

Автомоделювання

Автомоделістам

Мотолюбителям

ІТ спеціалістам


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 160

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

 

гурток Авіамоделювання

Авіамоделювання — поширений вид технічної творчості. Це одне з улюблених занять учнівської молоді, масовий технічний вид спорту, що допомагає ознайомитися зі світом авіації.
Програма роботи гуртка спрямована на розвиток просторової уяви, поглиблення шкільних знань у галузі практичного конструювання різноманітних літальних об’єктів.
В основі програми — особистісно орієнтоване навчання, що враховує потреби кожного гуртківця, його здібності, уміння та навички і допомагає в повній мірі виявити та проявити творчий потенціал учнів.
Заняття в гуртку сприяють вихованню любові до Української держави, розумінню її місця як авіаційної і космічної держави у світовому співтоваристві, громадянському самоствердженню.

Програма передбачає триступеневу форму організації навчально-виховного процесу:

Програма гуртка авіамоделювання першого року навчання розрахована на учнів 8-10 років . Теоретичні заняття передують практичній роботі, що сприяє застосуванню знання на практиці, свідомій і творчій роботі гуртківців над виготовленням моделей.

Перед початком роботи над моделлю кожний гуртківець повинен ознайомитися з конструкцією літального апарата, призначенням вузлів, деталей, його аеродинамічними характеристиками.

 

Програма гуртка другого року навчання розрахована на підлітків 12–15 років, де учні поглиблюють знання з авіаційної техніки й авіамоделізму, будують вільнолітаючі та кордові літаючі моделі нечемпіонатних конструкцій і моделі ракет.

Усі моделі виготовляються за ескізами та кресленнями. За такої умови гуртківці вчаться читати креслення, складати їх, що розвиває просторову уяву.

Перед початком роботи над моделлю кожний гуртківець ознайомлюєтьсяз конструкцією літального апарата, його аеродинамічними характеристиками та призначенням вузлів і деталей. Значному підвищенню якості навчання сприяє демонстрація на виставках і конкурсах готової моделі, її деталей, вузлів та агрегатів, захист проектів і конструкторських рішень.


Важливе місце в практичній роботі гуртка належить льотним випробуванням моделей, тренувальним запускам та участі у змаганнях. Значна увага приділяється подальшому розвитку творчих здібностей вихованців. Вони продовжують ознайомлення й набуття практичних навичок у вирішенні конструкторських задач різними методами та прийомами роботи.

Програма гуртка вищого рівня навчання передбачає індивідуальне навчання і розрахована на юнаків 14–18 років. Програма передбачає поглиблене вивчення основ аеродинаміки, матеріалознавства, володіння основами проектування та конструювання, володіння технологією обробки різних матеріалів і навичками самостійної роботи на станках та обладнанні, вільне володіння прийомами вирішення конструкторсько-технологічних задач і роботи на комп’ютері.

Гуртківці повинні самостійно здійснювати проектно-технологічну діяльність, уміти працювати в колективі, свідомо приймати рішення та нести за них відповідальність, передбачати наслідки власних дій, уміти поєднувати індивідуальні потреби та бажання з інтересами команди та членів гуртка.

Об’єктами роботи гуртка є вільнолітаючі та кордові літаючі моделі чемпіонатних конструкцій, радіокеровані моделі, спортивні моделі ракет та експериментальні літаючі моделі. Кожен вихованець будує модель за індивідуальним проектом. Робота над моделлю може тривати більше одного навчального року і передбачає поетапне виконання робіт для досягнення очікуваних результатів.

Пошук

Календар
«  Жовтень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту

Український Державний центр позашкільної освіти

Сумський обласний
ЦПО та РТМ

Вчителю інформатики

Неофіційний сайт міста
Кролевець - неофіційний сайт міста


Наші Колеги
 

Носівська СЮТ

Тернопільська міська СЮТ


Кролевец
Copyright MyCorp © 2022