Пт, 07/10/2022, 19:57
 
Меню сайту

Цікавинки
Поміркуй
Перший комп'ютер
Неймовірні факти
Корисні посилання
Архіви журнала "Моделіст Конструктор"

Паперові моделі

Креслення моделей

Страна майстрів, орігамі, паперопластика і багато чого іншого своїми руками.

Дитячий портал "Сонечко"

Світ мультиків

Світова цифрова бібліотека

Енциклопедії та словники

Відеоуроки

Самоосвіта

Курси Microsoft

Корисний софт

Знайомство з Linux

Ремонт Пк Відеоуроки

Форуми за напрямками
Web - кільце українських сайтів по моделюванню

Авіамоделістам

Авіамоделісти м.Київ

Автомоделювання

Автомоделістам

Мотолюбителям

ІТ спеціалістам


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 160

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Гуртoк Радіоконструювання

Гурток "Радіоконструювання" — це гурток підвищеної складності. При його формуванні враховується рівень підготовленості гуртківців, вік і бажання навчатись чи продовжувати навчання в ньому. Протягом п’ятирічного терміну навчання у гуртку відбувається динамічне просування вихованців за «маршрутом розвитку».


До роботи гуртка першого року навчання (початковий рівень) залучаються учні віком від 14 років; другого та третього — (основний рівень) — від 14 до 16 років; четвертого та п’ятого років навчання (вищий рівень) — від 18 до 20 років.
Гурток вищого рівня навчання має статус експериментальної групи. Переважно у ньому навчаються обдаровані гуртківці третього й четвертого років навчання, які виявили себе у самостійному конструюванні приладів і науково-дослідній роботі, переможці міських і всеукраїнських молодіжних науково-технічних заходів, члени Малої академії наук.Теоретичні заняття й практична робота проводяться відповідно до вікових особливостей гуртківців. Передбачається використання на заняттях дидактичних і технічних засобів навчання, викладання нового матеріалу на основі знань, отриманих за шкільною програмою та на заняттях попередніх років навчання, з урахуванням індивідуальних і психологічних особливостей гуртківців, рівня розвитку їхніх здібностей і нахилів. Під час виконання практичних робіт учні здійснюють усі етапи виготовлення приладів: від розробки схеми до налагодження. Для ефективного засвоєння гуртківцями матеріалу програми керівник гуртка може змінювати порядок вивчення тем і тривалість теоретичних і практичних занять.З метою поглиблення теоретичних знань у програмі передбачені години для розв’язування задач з електротехніки, радіотехніки, винахідницьких і конструкторських задач і розрахунків, пошуку та розробки схем електронних приладів, дослідницької й окремих тем програми) та підсумковий контроль по закінченню навчального року (співбесіди, тестування, виконання контрольних робіт з теорії, захисти гуртківцями власних розробок, написання рефератів, доповідей, результат участі учнів у виставках, конкурсах, олімпіадах, науково-технічних читаннях, а також у роботі Малої академії наук).
Пошук

Календар
«  Жовтень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту

Український Державний центр позашкільної освіти

Сумський обласний
ЦПО та РТМ

Вчителю інформатики

Неофіційний сайт міста
Кролевець - неофіційний сайт міста


Наші Колеги
 

Носівська СЮТ

Тернопільська міська СЮТ


Кролевец
Copyright MyCorp © 2022