Пт, 07/10/2022, 18:23
 
Меню сайту

Цікавинки
Поміркуй
Перший комп'ютер
Неймовірні факти
Корисні посилання
Архіви журнала "Моделіст Конструктор"

Паперові моделі

Креслення моделей

Страна майстрів, орігамі, паперопластика і багато чого іншого своїми руками.

Дитячий портал "Сонечко"

Світ мультиків

Світова цифрова бібліотека

Енциклопедії та словники

Відеоуроки

Самоосвіта

Курси Microsoft

Корисний софт

Знайомство з Linux

Ремонт Пк Відеоуроки

Форуми за напрямками
Web - кільце українських сайтів по моделюванню

Авіамоделістам

Авіамоделісти м.Київ

Автомоделювання

Автомоделістам

Мотолюбителям

ІТ спеціалістам


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 160

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Автомоделювання


Автомоделювання — один із найпопулярніших напрямів технічного моделювання, що поєднує конструювання і побудову діючих моделей.

У майстерні

Метою занять є формування компетентної особистості в процесі автомоделювання.
Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей: 
  • пізнавальної оволодіння поняттями, знаннями про моделювання й конструювання діючих моделей автомобілів; 
  • практичної формування практичних умінь і навичок виготовлення діючих моделей автомобілів, навичок роботи з різними матеріалами та інструментом і на верстатному обладнанні; творчої: розвиток конструкторських здібностей, навичок практичного застосування теоретичних знань у самостійній конструкторській діяльності;
  • творчої виховання культури праці, відповідальності за результати власної діяльності, працелюбства, наполегливості в досягненні мети, професійне самовизначення, сприяння обґрунтованому вибору професії 


Тестові заїзди на трасі

Під час занять гуртківці опановують навички технічного моделювання, вивчають будову моделей автомобілів, властивості та технологію обробки матеріалів, з яких виготовляються моделі, правила техніки безпеки під час роботи на верстатному обладнанні, основи матеріалознавства, вчаться користуватися різними вимірювальними приладами.

Програмою роботи гуртка передбачено виготовлення різних моделей автомобілів. Учні самостійно виконують креслення моделей, обираючи тип і клас автомобіля. 
Програма автомодельного гуртка розрахована на навчання підлітків віком 10–16 років протягом 3 років.

Протягом першого року навчання учні вчаться працювати зі слюсарним та вимірювальним інструментом, оволодівають початковими елементами технічного моделювання, конструюють прості моделі. Вивчають будову двигуна внутрішнього згорання., Діти вивчають матеріалознавство, окремі технології в машинобудуванні, а також самостійно працюють на токарному та фрезерному верстатах. 


гурток "Автотрасового моделювання" 


Траса для автомоделей

Трасовий автомоделізм— це не тільки один із видів технічної творчості школярів, спрямований на створення моделей автомобілів, а й один із наймасовіших і найзахоплюючих видів спорту.
 Метою програми є формування компетентностей особистості в процесі трасового автомоделювання.
Основні завдання полягають у формуванні таких компетентностей:
  • пізнавальної: ознайомлення з історією розвитку автомобілебудування, конструкцією автомобілів і технологіями виготовлення їх моделей; 
  • практичної: засвоєння технологічних прийомів, умінь і навичок у проектуванні, виготовленні та запуску трасових моделей автомобілів, удосконалення навичок роботи з різним інструментом, формування навичок роботи на верстатному обладнанні; 
  • творчої: навчання технологіям самостійного виготовлення моделей автомобілів різних класів за кресленнями і власної конструкції та їхньої експлуатації; 

Програма гуртка розрахована на 2 роки навчання: для учнів 8-12 років. Гуртки 1-го року навчання розраховані на учнів, які не мають достатніх знань і навичок практичної роботи. 
У гуртках 2-го року навчання діяльність вихованців здобуває чітко визначену спрямованість, яка вимагає спеціальних знань і додаткових умінь, навичок.

На всеукраїнських змаганнях

Основний метод проведення занять гуртка — практичні роботи. Їхньою метою є забезпечення закріплення і конкретизації отриманих учнями теоретичних знань. Усі моделі виготовляються за ескізами й кресленнями. У практичній роботі гуртка велике пізнавальне значення мають ходові випробування й тренувальні запуски моделей. 
Практична робота гуртка тісно пов’язана з проведенням ігор і змагань спортивного характеру, під час яких учні не тільки поглиблюють здобуті знання, а й вчаться домагатися перемоги у спортивній боротьбі, що стимулює їх до подальшої роботи.

Пошук

Календар
«  Жовтень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту

Український Державний центр позашкільної освіти

Сумський обласний
ЦПО та РТМ

Вчителю інформатики

Неофіційний сайт міста
Кролевець - неофіційний сайт міста


Наші Колеги
 

Носівська СЮТ

Тернопільська міська СЮТ


Кролевец
Copyright MyCorp © 2022