Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2014 » Липень » 21 » МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ У БОЛГАРІЇ. ВІТАЄМО НАШИХ ПРИЗЕРІВ.
15:34
МІЖНАРОДНІ ЗМАГАННЯ У БОЛГАРІЇ. ВІТАЄМО НАШИХ ПРИЗЕРІВ.

З 5 по 14 липня 2014 року в Болгарії
відбувся ряд Міжнародних змагань з радіоспорту.

Першими почали старти збірні команди 11 країн Європи у 15-му юнацькому Чемпіонаті зі спортивної радіопеленгації. Кращі спортсмени України, Болгарії, Литви, Польщі, Чехії, Хорватії, Словенії, Словакії, Німеччини, Румуніїї, Росії
змагалися за командні результати у 4-х вікових категоріях : Ч-14, Ж-14, Ч-16, Ж-16.

У складі збірної України виступала і наша вихованка, учениця 11-го класу ЗОШ №2-Ничипорук Ельвіра. Дві срібні нагороди на діапазонах 144 та 3.5 МГц у командному заліку-стали результатом її виступу.

Потім пройшли змагання на Кубок Європи «Blak Seea» , де у особистому заліку Ельвіра була другою і у спринті на діапазоні 3.5 МГц, а Микола Лютий , учень 10 кл. ЗОШ №3 завоював бронзову нагороду.

Закінчилися спортивні заходи Чемпіонатом Європи зі спортивногіо орієнтування де всі наші вихованці стали призерами , як у командному так і особистому заліку , та показали слідуючи результати: Катерина Гурікова ( 7 клас, ЗОШ №1)- стала бронзовим призером, у спринті , діапазон 3.5 МГц, Анатолій Поповченко (9 клас, ЗОШ с.Обтове )- срібним призером на діапазоні 3.5 МГц, Ельвіра Ничипорук- виборола срібні медалі на діапазонах 3.5 та 144 МГц.

Крім того для юних радіоспортсменів Європи була організована насичена культурна програма.

У підсумку вихованці нашого закладу мають 3-х призерів Чемпіонатів Європи та 2-х призерів Кубка Європи 2014 року.

Щиро вітаємо наших юних радіоспортсменів та їх тренера-керівника-С. В.Щербаня з їх високими досягненнями та побажаємо нових перемог у навому навчальному році!

Ціі спортивні досягнення стали можливими завдяки фінансовій підтримки, Кролевецької райдержадміністрації ( голова-Кучерявий О.В.), відділу молоді та спорту Кролевецької РДА (начальник-Безверхий М.В.) , Кролевецького ТСО України (начальник-Калишенко О.І.), кролевчанина-випускника СЮТехніків 1979 року- Юрія Гришана, батьків вихованців та приватних підприємців міста: Віктора Лехмана, Віктора Бика, Олександра Рокитянського, Романа Сердюка, Сергія Буйвала, Євгена Кащеєва, Сергія Камнєва.<

Переглядів: 751 | Додав: SUTex | Рейтинг: 0.0/0