Чт, 23/09/2021, 07:56
 
Головна РеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Цікавинки
Поміркуй
Перший комп'ютер
Неймовірні факти
Корисні посилання
Архіви журнала "Моделіст Конструктор"

Паперові моделі

Креслення моделей

Страна майстрів, орігамі, паперопластика і багато чого іншого своїми руками.

Дитячий портал "Сонечко"

Світ мультиків

Світова цифрова бібліотека

Енциклопедії та словники

Відеоуроки

Самоосвіта

Курси Microsoft

Корисний софт

Знайомство з Linux

Ремонт Пк Відеоуроки

Форуми за напрямками
Web - кільце українських сайтів по моделюванню

Авіамоделістам

Авіамоделісти м.Київ

Автомоделювання

Автомоделістам

Мотолюбителям

ІТ спеціалістам


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 160

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2021 » Квітень » 12 » ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ПОЧАТКОВОЇ ТВОРЧОСТІ 2021
16:22
ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ПОЧАТКОВОЇ ТВОРЧОСТІ 2021
ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ !!!

25- 26 березня 2021 року відбувся обласний конкурс-змагання 
учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. 
У зв’язку з карантинними обмеженнями захід пройшов онлайн.
У конкурсі взяли участь 28 вихованців гуртків початкової технічної творчості
з 14 закладів позашкільної освіти Сумської області.
ДО КОМАНДИ НАШОГО ЗАКЛАДУ ВХОДИЛИ
ВИХОВАНЦІ ГУРТКА ПОЧАТКОВОГО ТЕХНІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
 (кер. СКОРИК ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА) - 
УЧНІ 4 КЛ. ЗОШ №1-МОКРИЙ МИКИТА ТА БОЖАВЕЛЬ ВІКТОРІЯ.
Програма змагань включала: теоретичне тестування за Google формою,
 технічне завдання, складання «Танграму».

За підсумками трьох етапів конкурсу командну першість здобули:

І місце – команда «Шосткинська міська станція юних техніків"
ІІ місце – команда Глухівського міського центру позашкільної освіти ;
IІІ місце – команда Станції юних техніків Кролевецької міської ради ;
В особистому заліку переможцями стали:

I етап – «Теоретичний залік»:
I місце – Мокрий Микита, вихованець Станції юних техніків Кролевецької міської ради ;
II місце – Божавель Вікторія, вихованка Станції юних техніків Кролевецької міської ради ;
II етап – «Виготовлення технічної моделі з окремими рухомими частинами»:
IІ місце – Божавель Вікторія, вихованка Станції юних техніків Кролевецької міської ради ;

Переможці змагань отримали дипломи 
Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.
Переглядів: 32 | Додав: SUTex | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Український Державний центр позашкільної освіти

Сумський обласний
ЦПО та РТМ

Вчителю інформатики

Неофіційний сайт міста
Кролевець - неофіційний сайт міста


Наші Колеги
 

Носівська СЮТ

Тернопільська міська СЮТ


Кролевец
Copyright MyCorp © 2021