Пн, 30/03/2020, 00:35
 
Головна РеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Цікавинки
Поміркуй
Перший комп'ютер
Неймовірні факти
Корисні посилання
Архіви журнала "Моделіст Конструктор"

Паперові моделі

Креслення моделей

Страна майстрів, орігамі, паперопластика і багато чого іншого своїми руками.

Дитячий портал "Сонечко"

Світ мультиків

Світова цифрова бібліотека

Енциклопедії та словники

Відеоуроки

Самоосвіта

Курси Microsoft

Корисний софт

Знайомство з Linux

Ремонт Пк Відеоуроки

Форуми за напрямками
Web - кільце українських сайтів по моделюванню

Авіамоделістам

Авіамоделісти м.Київ

Автомоделювання

Автомоделістам

Мотолюбителям

ІТ спеціалістам


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 159

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » 2013 » Грудень » 10 » ОБЛАСНИЙ КОНКУРС З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
12:18
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ !



6-7 грудня 2013 року на базі Сумського державного університету

 відбувся обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.

Основним завданням конкурсу є стимулювання творчого, інтелектуального розвитку
 учнівської молоді,
підвищення інтересу до поглибленого вивчення інформатики
та основ програмування, виявлення та підтримку обдарованої учнівської молоді.



Конкурс передбачав участь представників команд у трьох номінаціях:

«Офіс», «Створення WЕВ-сторінки» та «Програмування».



У конкурсі взяли участь вихованці з позашкільних навчальних закладів області, а саме:
 Роменської малої академії наук, Шосткинської міської станції юних техніків, Шосткинського міського центру молодіжного партнерства та творчості,
Сумської та Кролевецької районних станцій юних техніків,
 Тростянецькогорайонного палацу дітей та юнацтва, Буринського, Недригайлівського будинків дітей та юнацтва, Сумського міського палацу дітей та юнацтва, Путивльського
та Конотопського районних центрів позашкільної роботи,
обласного центрупозашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.




У командному заліку призові місця вибороли:
I місце – команда Шосткинської міської станції юних техніків,керівник команди Пата Олена Іванівна;
II місце – команда Роменської Малої академії наук, керівник команди Шевченко Світлана Василівна;

IIІ місце – команда Кролевецької районної станції юних техніків, яку представляли:






Лупенко Андрій, Кривоноженков Вадим, Баранова Мар яна
( керівник команди Марій Владислав Васильович )



Переможці конкурсу були нагороджені грамотами
 Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю
та призами.





Переглядів: 538 | Додав: SUTex | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук

Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту

Український Державний центр позашкільної освіти

Сумський обласний
ЦПО та РТМ

Вчителю інформатики

Неофіційний сайт міста
Кролевець - неофіційний сайт міста


Наші Колеги
 

Носівська СЮТ

Тернопільська міська СЮТ


Кролевец
Copyright MyCorp © 2020